30 KWI

PorozmawiajMY o relacjach – spotkanie z Edytą Wiącek

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z cyklu „PorozmawiajMY o… relacjach bez domyślania się” w ramach XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, podczas którego porozmawiamy o tym, co najważniejsze – o relacjach.

12 maja 2026 r. (wtorek), godz. 18:00
Duży (S)pokój / Sulęciński Ośrodek Kultury
Wstęp wolny

Spotkanie poprowadzi Edyta Wiącek – psycholog, pedagog, coach i trener rozwoju osobistego. W trakcie wydarzenia uczestnicy przyjrzą się m.in. językom miłości w związkach, relacjom rodzinnym oraz relacji z samym sobą.

Dodatkowo podczas wydarzenia działać będzie Charytatywna Kawiarenka „Z Dobrym Sercem”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych budowaniem lepszej komunikacji i głębszych relacji!